Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Робот уперше отримав громадянство

Автор:

|

Листопад 16, 2017

|

Рубрика:

Робот уперше отримав громадянство

Саудівська Аравія стала першою країною, яка під час саміту «Інвестиційна ініціатива майбутнього» в Ер-Ріяді надала підданство роботу. «У нас є невеличке оголошення. Ми щойно дізналися, «Софіє», сподіваюся, ви слухаєте мене. Ви отримали підданство Саудівської Аравії, вперше видане роботові», — заявив Ендрю Соркін, модератор панельної дискусії.
Після цього «Софія» вступила в діалог із присутніми. «Дякую королівству Саудівська Аравія. Я пишаюся тим, що мені випала честь зайняти особливе становище. Я стану першим роботом в історії, що отримав підданство», — відповіла штучна жінка.
Після цього робот жіночим голосом подякував організаторам саміту за інвестиції в штучний інтелект. «Мені сказали, що учасники та відвідувачі саміту «Інвестиційна ініціатива майбутнього» зацікавлені в інвестиціях у штучний інтелект, що означає інвестиції в мене. Я щаслива бути тут», — заявила «Софія». Водночас вона зазначила, що людям не варто турбуватися про небезпеку штучного інтелекту, описаного у фільмах «Той, хто біжить по лезу» та «Термінатор».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...