Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Робот, що розуміє смаки людини

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

Робот, що розуміє смаки людини

Kibiro

Японські вчені створили нового робота під назвою Kibiro, який здатен систематизувати смаки людини та давати корисні рекомендації. При створенні пристрою використовувалися новітні розробки в галузі штучного інтелекту.
Зовні Kibiro нагадує маленького чоловічка. Він може запам’ятовувати обличчя та голоси людей, вміє підтримувати прості бесіди та витягати з них важливу інформацію. Наприклад, він може визначити, що подобається чи не подобається господареві. На підставі зібраних даних робот зможе допомогти господареві вибрати місце для зустрічі або фільм під настрій.
Розробники називають Kibiro роботом, який «розчиняється в житті людини так, аби живучи разом, зробити будні розмаїтішими». Вага нового японського робота становить 800 г, а висота — 28 см, він із легкістю може розміститися на столі або біля ліжка. Пристрій оснащений динаміком, камерою, мікрофоном та ідентифікатором зовнішності. Крім того, Kibiro вміє розмовляти та писати листи в електронній пошті або пости в соціальних мережах. На початку 2016-го робота зможуть придбати організації, а вже з другої половини року він стане доступним і приватним власникам. Вартість пристрою складе 1000-1200 USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply