Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Програма, що покращує зір

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Програма, що покращує зір

В Одеському інституті імені В. Філатова створили перший в Україні додаток для смартфонів і планшетів, який здатен покращити зір. За допомогою ноу-гау українських науковців можна перевірити стан зору та зробити гімнастику для очей. А користуватися ним можуть навіть діти.

«Часто люди не приходять вчасно до лікарів — бояться чи не мають часу або грошей – і пропускають ті ранні моменти, коли можна виявити захворювання», — розповіла Наталя Пасєчнікова, директор Інституту очних хвороб. Саме для таких людей і придумали новий додаток.
Додаток «Добре бачу» — безкоштовний, його можна завантажити з Google play для андроїдів і в Imarket для i-Phone. У додатку є два тести для визначення зору та вправи для його покращення.
«Новий додаток дуже зручний, зокрема, для дітей. Їх зараз не відірвеш від мобільних телефонів, вони псують собі зір. А ці тренувальні вправи будуть профілактикою порушень зору. Вправи розраховано в середньому на 15 хвилин, але виконувати їх необхідно щодня», — пояснила Наталія Бушуєва, старший науковий працівник інституту імені В. Філатова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply