Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Престижну бізнес-нагороду Stevie Awards здобуу український стартап Clickky

Автор:

|

Вересень 01, 2016

|

Рубрика:

Престижну бізнес-нагороду Stevie Awards здобуу український стартап Clickky

Clickky

Українська IT-компанія Clickky одержала титул організації, що найшвидше розвивається в Європі. Журі міжнародної премії Stevie Awards виділила одеську компанію з-поміж інших, зокрема іспанської та турецької IT-компаній. У номінації Fastest-Growing Company of the Year in Europe журі оцінювало зростання доходів, прибутку, збільшення кількості працівників і розвиток компанії та її продуктів загалом.
Українська IT-компанія Clickky з 2013 року розробляє автоматизовану платформу з просування мобільних додатків. Автори дослідження The Dealbook of Ukraine раніше визнавали цю організацію такою, що має найбільші іноземні прибутки серед українських компаній. Як повідомляється на сайті самої організації, кількість їхніх співробітників зросла до 80 осіб і загалом вони відкрили п’ять офісів у чотирьох країнах.
До слова, Stevie Awards — це серія премій, якими відзначають різноманітні досягнення в бізнесі. Її заснував Майкл Ґаллахер, американський бізнесмен. Цьогоріч на участь у конкурсі було подано понад 3,8 тис. заявок від учасників з понад 60 країн. Найбільше золотих нагород одержали корейці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...