Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 21, 2018

Представили нову снайперську гвинтівку

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

Представили нову снайперську гвинтівку

Нова армійська снайперська гвинтівка

Концерн «Укроборонпром» представив нову армійську снайперську гвинтівку, модернізовану на основі гвинтівки Мосіна. Зброя виготовлена за сучасною технологією, оснащена телескопічним прикладом і перевищує за технічними параметрами абсолютну більшість аналогів на світовому ринку. «Гвинтівка призначена для ведення одиночного вогню з прицільною дальністю у майже 1,2 тис. м. Початкова швидкість пострілу становить 870 м/с, а гранична відстань польоту кулі — 2 км. Орієнтовна вага гвинтівки — 4,5 кг. Гучність звуку під час стрілянини з глушником знижується до 26 дБ», — повідомила прес-служба підприємства.
Цей зразок озброєння розробили та виготовили фахівці «Укроборонсервісу», що входить до складу концерну. У рамках модернізації легендарної гвинтівки Мосіна в конструкцію були внесені вагомі зміни, у результаті яких від старого зразка залишилися лише стовбур і механізм затвора. Модернізація була здійснена за рахунок принципово нових і сучасних вітчизняних розробок, сама ж зброя виготовлена ??з українських складових та укомплектована українською оптикою.
Приклад і дерев’яна ложа замінені новим ложем, виготовленим із алюмінієвого сплаву, а також регульованим прикладом. Обойма була замінена на окремий магазин із однорядним розташуванням патронів. Для установки глушника чи дульного гальма-компенсатора на дуловій частині стовбура передбачена спеціальна різьба.
Також гвинтівку оснастили рейкою Пікатіні — новинкою для української оборонної промисловості. Такий пристрій у складі зброї ставить її в один ряд зі світовими аналогами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...