Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Портативний перекладач мови жестів

Автор:

|

Березень 28, 2012

|

Рубрика:

Портативний перекладач мови жестів

Учені з Університету Абердіна у Великій Британії розробляють технологію, яка дасть змогу перетворювати мову жестів на текст. Нова технологія зніме бар’єри в спілкуванні між тими, хто послуговується мовою жестів, і тими, хто її не розуміє. «Жести в режимі реального часу трансформуються в текст, який можуть читати співрозмовники», — зазначив Ернесто Компатангело, засновник компанії Technabling і викладач Університету Абердіна.

Портативний перекладач мови жестів використовуватиме камеру ноутбука або телефону. Спеціальний додаток буде «перекладати» жести в текст таким чином, аби його могли прочитати люди, які не володіють мовою жестів.

Розробку цієї технології підтримують фахівці компанії Technabling, що входить до загальної структури Університету Абердіна. Д-р Компатангело стверджує, що нова портативна технологія примусить людей, котрі говорять мовою жестів, розробляти нові знаки для різноманітних концепцій і термінів та розширювати свій словник. Згідно з попередніми планами, технологія буде доступна для користувачів до 2013 року.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply