Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Показали українські безпілотними

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Показали українські безпілотними

На Eurosatory 2016

Державний концерн «Укроборонпром» уперше представив інноваційні розробки українського військово-промислового комплексу, зокрема, вітчизняні безпілотні літальні апарати (БПЛА) на міжнародній оборонній виставці Eurosatory 2016, що нещодавно проходила у Парижі (Франція). «Укроборонпром оснащує українську армію сучасним озброєнням і військовою технікою. Вітчизняні БПЛА, представлені на міжнародній виставці Eurosatory, — яскравий приклад прогресу українського військо-промислового комплексу (ВПК)», — заявив Денис Гурак, заступника генерального директора зі зовнішньоекономічної діяльності концерну.
Представлені на виставці БПЛА є засобом розвідки та високоточного визначення координат цілі, вони працюють у складі систем управління боєм і керування вогнем артилерії. Українські безпілотники розвивають швидкість понад 100 км/год, мають тривалість польоту до 12 годин і працюють на висоті 2 км.
Загалом на стенді «Укроборонпрому» були представлені макети протитанкових ракетних комплексів, нових взірців бронетанкової техніки та танків «Оплот», автоматичних гармат і мінометів, також представили натурний зразок сучасного бронетранспортера «Дозор-Б».
Нагадаємо, що «Укроборонпром» створив у своїй структурі Українську авіабудівну корпорацію, об’єднавши таким чином усі авіабудівні підприємства країни в єдиний літакобудівний кластер. Базовим підприємством корпорації стане держпідприємство «Антонов», на якому вже відбувається розробка потужних вітчизняних БПЛА та безпілотних авіаційних комплексів.
Eurosatory 2016 — найбільша в світі міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки й оборони та пов’язаних із цією сферою передових технологій. Eurosatory проводиться під патронажем Міністерства оборони Франції з 1967 року з періодичністю один раз на два роки. Раніше «Укроборонпром» представляв нові розробки українського ВПК на міжнародній оборонній виставці-конференції DSA 2016, яка пройшла у квітні в Куала-Лумпурі (Малайзія).
Державний концерн «Укроборонпром» було створено 2010 року з метою забезпечення ефективного функціонування й управління суб’єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розробки, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації й утилізації озброєння, військової та спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічній співпраці. До складу концерну входять близько сотні підприємств ВПК України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...