Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Планшети-столи з Windows 8

Автор:

|

Липень 04, 2013

|

Рубрика:

Планшети-столи з Windows 8

Компанії Ideum і Touch Systems створили незвичайний планшет — пристрій із горизонтальним 46-дюймовим дисплеєм, який виглядає як стіл і працює на Windows 8. Пристрій під назвою Platform 46 отримав 46-дюймовий екран, який вміє розпізнавати до 60 одночасних дотиків. Так, при відповідному програмному забезпеченні одночасно використовувати пристрій зможекілька десятків людей. Екран столу захищено від вологи й пилу. Роздільна здатність дисплея становить 1920 на 1080 пікселів.

Platform 46 буде випущено у двох модифікаціях. Топовою конфігурацією є високий (684 мм) стіл вагою 72 кг зі вбудованим комп’ютером із чотириядерним процесором Intel Core i7 із частотою 3,1 Гц. Пристрій матиме 8 Гб оперативної пам’яті, жорсткий диск на 500 Гб, усі необхідні бездротові інтерфейси (Wi-Fi, Bluetooth), також пристрій оснастять роз’ємами USB 2.0, HDMI тощо. Крім того, гаджет має технологію WiDi, що дає змогу передавати зображення зі столу на телевізор у бездротовому форматі.
«Молодша» модель виконана у вигляді невисокого кавового столика (567 мм) і важить 57 кг. Пристрій можна замовити як із вбудованим комп’ютером, так і без нього (передбачається, що стіл буде під’єднуватися до іншого ПК). Процесор у цій модифікації менш потужний — чотириядерний Core i7 із частотою 2,7 Гц. Також присутній жорсткий диск на 500 Гб і 8 Гб оперативної пам’яті. На ринок Platform 46 вийде вже в липні ц. р. Коштуватимуть столи чимало: старша модель – 13 тис. USD, молодша — 11 тис. USD (10 тис. USD без вбудованого ПК).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply