Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Планшет від Microsoft

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Планшет від Microsoft

Корпорація Mic­rosoft анонсувала власні планшетні комп’ютери Surface під управлінням операційної системи (ОС) Windows із сенсорною обкладинкою-клавіатурою. Microsoft уже не раз заявляла про свої плани вийти на ринок планшетів, аби скласти конкуренцію Apple, проте жодних пристроїв аж дотепер заявлено не було.

При цьому разом із новою ОС Windows 8 вийде версія RT, створена спеціально для роботи на мобільних пристроях. «Із Windows 8 ми хочемо охопити кожен сегмент. Ми прагнули створити пристрій, який зможе скласти товариство Windows 8 у сфері інновацій», — повідомив Стів Балмер, генеральний директор Microsoft.

Компанія представила дві моделі планшета Surface — одна з них базується на ARM-процесорі й працює під управлінням Windows RT; інша, оснащена чіпсетом третього покоління від Intel, працює на платформі Windows 8 Professional.

Планшет Surface на Windows RT із дисплеєм 10,6 дюйма по діагоналі й корпусом завтовшки 9,3 мм важить 676 г. Пристрій на платформі Windows 8 Pro при тій же діагоналі і товщині 13,5 мм заважить 903 г. Для порівняння: вага планшета iPad третього покоління, оснащеного 9,7-дюймовим дисплеєм і корпусом завтовшки 9,4 мм, становить 652—662 г.

Обидві версії пристрою «запаковано» в інноваційний корпус VaporMg і обладнано спеціальною підставкою. Для планшетів Surface доступні магнітні обкладинки-клавіатури — аксесуар під назвою Touch Cover завтовшки 3 мм є сенсорною клавіатурою з тачпадом, а п’ятиміліметрова Type Cover має повноцінні клавіші.

Власники планшета на Windows 8 Pro зможуть скористатися стилусом для корекції текстів і зображень за допомогою технології електронного чорнила. У Surface на Windows RT вбудовано повнорозмірний порт USB 2.0, а пристрій на Windows 8 Pro оснащено портом USB 3.0, що забезпечує прискорену передачу даних. Перша версія планшета вийде з обсягом пам’яті 32 і 64 ґб, друга — з 64 і 128 ґб.

Власники планшетів Surface матимуть змогу завантажувати програми з інтернет-крамниці Windows Store, підтримка якої буде інтеґрована в систему Windows 8. За словами представників компанії, перша модель з’явиться в США одночасно з офіційним запуском Windows 8, а інша — через 90 днів.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply