Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Перемога в олімпіаді Південно-Східної Європи

Автор:

|

Листопад 06, 2014

|

Рубрика:

Перемога в олімпіаді Південно-Східної Європи

ЛНУ

Команда студентів факультету прикладної математики й інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ) виборола перше місце на Міжнародній студентській олімпіаді з програмування Південно-східного реґіону Європи. Відтак, вони отримали перепустку до фіналу студентської першості світу з програмування, що відбудеться у травні наступного року в Марокко. У складі команди програмістів ЛНУ — студент ІІІ курсу Віталій Герасимів, четвертокурсник Роман Білий і магістр Богдан Прищенко.

Загалом участь у півфіналі брали команди з десяти країн Європи. За умовами конкурсу, для трьох учасників команд організатори змагання надавали один комп’ютер. Упродовж п’яти годин молоді програмісти демонстрували свої знання, навички і командний дух.
«Основна ідея змагання полягала в тому, щоби студенти працювали єдиною командою, спільно вирішуючи всі поставлені їм ними завдання», — розповів Василь Білецький, тренер львівської команди. За його словами, студенти львівського університету добре навчилися розуміти один одного й інтенсивно готувалися до олімпіади, проводячи щотижня по чотири тренування.

Оксана Панчишин, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply