Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Особлива модель слухового апарата

Автор:

|

Березень 28, 2012

|

Рубрика:

Особлива модель слухового апарата

«Студент першого курсу коледжу Східноукраїнського національного університету імені В. Даля (СНУ) Михайло Щербина розробив особливі моделі автомобільного амортизатора й слухового апарата», — повідомляє прес-служба СНУ.

Модель слухового апарата має дуже просту конструкцію. Це — невелика коробка з навушниками, що дуже нагадує MP3-плеєр. Поки що пристрій не пристосований для використання людьми, які погано чують, оскільки має невисокий коефіцієнт посилення, однак це легко виправити за допомогою спеціального шунта.

«Я знаю, що деякі люди, які погано чують, соромляться носити слухові апарати, адже це привертає увагу до їхніх проблем. Мою модель можна замаскувати під звичайний плеєр. Можливо, це допоможе людям почуватися впевненіше», — пояснює першокурсник. За його словами, незважаючи на невисоку вартість матеріалів і простоту конструкції, за своїми технічними характеристиками його модель не поступається зарубіжним аналогам.

Недавно Михайло відвідав ІІ Всеукраїнську виставку-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів», де представив свою другу розробку — автомобільний амортизатор. Його особливість полягає в тому, що модель не тільки гасить коливання підвіски автомобіля, як звичайний амортизатор, але й перетворює отриману механічну енерґію на електричну. Зараз модель автомобільного амортизатора проходить процедуру патентування.

На виставці юний винахідник зустрівся з президентом України, який зазначив, що нова модель амортизатора є дуже актуальна для українських доріг. Окрім того, Михайла запросили на навчання в Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут». Але хлопець відмовився від цієї пропозиції. Він і надалі планує працювати над удосконаленням своїх розробок і створенням нових моделей під керівництвом Ірини Шведчикової, а також продовжити навчання в СНУ.

Олена Навроцька

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply