Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 29, 2020

Окуляри-комп’ютер від Google

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Окуляри-комп’ютер від Google

Компанія Google розробляє оку­ляри-ком­п’ютер із прозорими екранами замість лінз. Зазначимо, що перші повідомлення про окуляри, які встигли отримати назву Google X Glasses, з’явилися в грудні 2011 року. Зараз дані про новий пристрій оновилися. Зокрема, джерело в Google розповіло, що екраном нібито слугуватиме лише одна лінза, тоді як раніше йшлося про дві. Також не підтвердилася інформація про використання в окулярах 3D-технологій.

За чутками, нові окуляри за своїми апаратними характеристиками будуть відповідати середньостатистичному смартфону: процесор 1GHz ARM A8, відеокарта 256MB, 8GB оперативної пам’яті. У Google X Glasses буде вбудовано модуль GPS, також передбачено наявність Wi-Fi і Bluetooth. На скло-екран (швидше за все, прозорий LCD або AMOLED-дисплей) буде виводитися інформація про навколишні об’єкти, ідентифікація яких відбуватиметься за допомогою вбудованої відеокамери. За даними інформатора, в окуляри буде вмонтована камера на кілька меґапікселів зі спалахом, і її головним призначенням буде збір інформації для додатків.

Передбачається, що системою можна буде керувати за допомогою нахиляння голови. На дужки окулярів буде винесено кілька кнопок. За даними джерела, навчитися керувати окулярами — досить прос­то, і людина швидко до них звикає. За функціональними особливостями розробку порівнюють із зором Термінатора та сонцезахисними окулярами з MP3-плеєром Oakley Thumps. Водночас, наразі невідомо, коли Google має намір запустити окуляри у виробництво. За однією з версій, перш ніж викласти Google X Glasses на прилавки крамниць, компанія влаштує безкоштовне тестування.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply