Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Окуляри для занурення у віртуальний світ

Автор:

|

Січень 26, 2012

|

Рубрика:

Окуляри для занурення  у віртуальний світ

Американська ком­панія Sensics представила на виставці побутової електроніки в Лас-Веґасі абсолютно нові окуляри-дисплей для занурення у віртуальну або доповнену реальність. Новий пристрій під назвою Natalia ґрунтовно підготовлений для створення якісної ілюзії переміщення людини у віртуальну або змішану реальність.

Окуляри забезпечують передачу інформації в обидва боки. Пристрій не тільки дозволяє добре бачити тривимірний світ, але й зчитує в реальному часі жести власника, а також вимірює положення його голови. Подвійний дисплей на органічних світлодіодах, установлений усередині цих окулярів, показує тривимірну картинку з роздільною здатністю 1280 х 1024 точки. При цьому забезпечується відмінне для таких систем поле зору — 64 градуси.

Доповнює картинку стереозвук (солідні навушники є частиною апарату). Для введення інформації у віртуальний світ передбачено вбудований мікрофон. А головне — зі зовнішнього боку окулярів розташовано 11 камер для зйомки й розпізнавання жестів користувача. Так людина може безпосередньо взаємодіяти з об’єктами у вигаданому всесвіті або давати команди об’єктам у доповненій реальності. Вихід «Наталі» на ринок заплановано на кінець 2012 року. Вірогідна ціна — близько 1 тис. USD.

Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...