Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Одночасно зарядили 40 смартфонів

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

Одночасно зарядили 40 смартфонів

Dipole Coil Resonant System

В університеті KAIST міста Теджона (Південна Корея) було протестовано триметрову батарею, здатну на відстані постачати енергією велику кількість електричних приладів за допомогою магнітних полів. Нова розробка, що отримала назву Dipole Coil Resonant System (DCRS), спроможна одночасно зарядити 40 смартфонів на відстані 5 м.

Схожий концепт під назвою WiTricity був розроблений ученими з Масачусетського технологічного інституту (MIT), але його можливості були значно скромнішими. За допомогою магнітних полів американці змогли забезпечити електрикою ноутбук у іншому кінці невеликкої кімнати, а також 60-ватну лампочку. Плюс до всього WiTricity був дуже чутливим до температур, вологості та займав надто багато місця.
DCRS є поліпшеною версією розробки MIT. Він – набагато менший, легший у використанні й потужніший.
У прес-релізі професор Чун Т. Рім наголошує, що ще ніколи такі пристрої не використовувалися на таких великих дистанціях. Але, на жаль, бездротові зарядники все ще є далекими від комерційної реалізації, дуже вже багато роботи потрібно виконати вченим. Наприклад, зменшити габарити таких батарей: DCRS займає аж 3 м площі. У майбутньому ж вони за розмірами мають наблизитися до сучасних Wi-Fi-роутерів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply