Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Обкладинки для iPad

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Обкладинки для iPad

Компанія Apple репрезентувала нову версію чохла-обкладинки для iPad під назвою Smart Case, який буде захищати не тільки екран пристрою, як його попередник Smart Cover, але й задню металеву панель планшета. Компанія не робила офіційного анонсу на запуск додатка, однак приурочила його до відкриття конференції для розробників WWDC, що відбулася в Сан-Франциско.

Топ-менеджери Apple, зокрема гендиректор Тім Кук, представили на відкритті WWDC низку програмних і апаратних новинок: ноутбук MacBook Pro нового покоління, мобільну платформу iOS 6 із 3D-картами та Facebook-інтеґрацією й інші.

Новий чохол-обкладинка Smart Case призначено для планшетів iPad другого й третього поколінь. Виконаний із поліуретану, він має захистити як екран, так і задню панель пристрою. Передбачалося, що Apple запустить оновлену обкладинку для iPad одночасно з анонсом третього покоління планшетів у березні ц. р., проте тоді двосторонній чохол не з’явився.

Аксесуар продається в он-лайн-магазині Apple за ціною 49,99 USD — на 11 доларів дорожче, ніж базова версія його попередника Smart Cover. Smart Case доступний у шести кольорах — блакитному, зеленому, рожевому, червоному, темно- та світло-сірому.

Як і Smart Cover, новий чохол дозволяє вмикати iPad при відкритті та переводити в сплячий режим при закритті. Покупці Smart Case в он-лайн-крамниці Apple можуть замовити й безкоштовне лазерне ґравіювання.

Перший варіант Smart Cover було представлено одночасно з анонсом iPad 2 у березні 2011-го. Ця обкладинка, виконана з поліуретану або шкіри, втримується на корпусі планшета за допомогою магнітного кріплення. Інші виробники вже давно випускають чохли з аналогічним кріпленням, які захищають корпус iPad цілком, наприклад, Magazine Jacket від компанії Incase.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply