Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Нове озброєння для Збройних сил України

Автор:

|

Листопад 02, 2017

|

Рубрика:

Нове озброєння для Збройних сил України

В Україні презентували автоматичний карабін M4-WAC-47, сконструйований за стандартами НАТО. Про це повідомила прес-служба Укроборонпрому. Зазначається, що карабін виготовили спеціально для потреб Збройних сил України (ЗСУ). «Автоматичний карабін M4-WAC-47 є спільним проектом державного підприємства Укроборонсервіс та американської компанії Aeroscraft», — розповіли в українському концерні.
Зброю випробували на полігоні Національної гвардії під Києвом. Згідно з технічними характеристиками, карабін має калібр 7,62 х 39/40, напівавтоматичний і автоматичний види вогню, вагу 3,4 кг і магазин на 30 набоїв.
«Автоматичний карабін M4-WAC-47 дає можливість перейти українській армії й оборонній промисловості на стандарти НАТО власними силами. Зброя виготовлятиметься на українських підприємствах, будуть не лише створені нові робочі місця та збільшені податки, а й підвищиться технологічність виробництва. Це зброя, як і інші спільні проекти з країнами-членами НАТО, є залізним доказом того, що Україна й Альянс прискорюють інтеграційні процеси», — заявив Роман Романов, генеральний директор Укроборонпрому.
Також державний науково-виробничий комплекс «Прогрес» розробив високоточний артилерійський снаряд Карасук, який забезпечує максимальну ймовірність знищення цілі першим пострілом на дальності до 12 км. Новітня розробка була представлена в Києві на виставці «Зброя та безпека-2017». За інформацією прес-служби концерну Укроборонпром, Карасук є взірцем «розумної зброї», а максимальна точність поцілення снарядом досягається завдяки використанню напівактивного лазерного наведення, тим самим досягається максимальна точність поцілення на всьому діапазоні дистанції пострілу.
При цьому електронні й оптико-механічні системи Карасук сконструйовані в такий спосіб, щоб витримати надвисокі перевантаження під час артилерійського пострілу (не менше 10 тис. g). «Для наведення Карасука на ціль можна використовувати лазерні цілевизначники-далекоміри як наземні, так і встановлені на безпілотних літальних апаратах», — йдеться в повідомленні.
Це дозволяє забезпечити ефективне знищення навіть захищених центрів управління та зв’язку, мостів, переправ, опорних пунктів, артилерію противника й інші цілі. Цю модель снаряда можна застосовувати з артилерійських систем калібру 122-мм, у т. ч. гармат Д-30 і самохідних артилерійських установок 2С1, які стоять на озброєнні ЗСУ.

Євген Клен

До слова
Українські програмісти представили комп’ютерну систему управління військами «Дельта». Українську розробку показали під час проведення міжнародних навчань Rapid Trident-2017, де було безліч учасників з усього світу. Ця комп’ютерна програма дала можливість повністю відмовитися від старих методів управління за допомогою паперових мап. Так система показує, де розташовані військові підрозділи в режимі реального бою. Це дозволяє оперативно реагувати на зміни ситуації. Система «Дельта» схожа на ту, що використовують країн НАТО, але має ряд переваг. Українська версія за параметрами захищеності та легкості управління суттєво випереджає багато програм НАТО.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...