Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Nokia представила новий Lumia

Автор:

|

Листопад 01, 2012

|

Рубрика:

Nokia представила новий Lumia

Фінський виробник анонсував смартфон Lumia 510 на платформі Windows Phone. Ґаджет коштуватиме близько 200 USD і обіцяє стати найдешевшим пристроєм у серії Lumia. Так, діагональ екрана телефону склала чотири дюйми за роздільної здатності 480 на 800 точок. Новинка має у своєму розпорядженні 256 мегабайтів оперативної пам’яті й чотири гігабайти внутрішньої, проте в пристрої немає слоту для розширення пам’яті.

У смартфоні використали процесор Snapdragon S1 із тактовою частотою 800 МГц. Окрім того, Lumia 510 підтримує Wi-Fi та Bluetooth і може працювати зі супутниками GPS. Також смартфон має п’ятимегапіксельну камеру з автофокусом, але передньої камери в Lumia 510 не передбачено.
Наразі Lumia 510 працює під управлінням ОС Windows Phone 7.5, але в майбутньому планується оновлення до Windows Phone 7.8. Проте встановити на пристрій Windows Phone 8 — новітню мобільну операційну систему від Microsoft, яка виходить восени 2012 року, — буде неможливо.
Новий ґаджет почнуть продавати вже на початку листопада. Nokia інформує, що він буде доступний в Індії, Китаї, Південній Америці, країнах Азії та Росії. Lumia 510 будуть постачати моделі в корпусах п’яти кольорів: червоного, жовтого, блакитного, чорного та білого.
Зазначимо, що до анонсу Lumia 510 найдешевшим смартфоном у цій лінійці вважався Lumia 610, представлений на виставці Mobile Word Congress наприкінці лютого 2012 року. На момент надходження в продаж його ціна становила близько 250 USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply