Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 15, 2018

Навігатор, який враховує якість доріг

Автор:

|

Січень 06, 2016

|

Рубрика:

Навігатор, який враховує якість доріг

Uaroads

Хмельницька компанія stfalcon.сom розробила навігатор Uaroads, який прокладає маршрути з урахуванням якості дорожнього покриття. Така опція зараз неможлива в аналогічних сервісах від Google і Yandex. Сервіс Uaroads вже зумів завоювати чимало прихильників: зараз у сервісі зареєструвалося вже більше 39 тис. користувачів. Завдяки їм було оцінено та записано понад 68 тис. км доріг.
Тепер, коли вже сформовано мапи якості дорожнього покриття України, сервіс буде тішити користувачів власним навігатором, який вестиме водіїв кращими автошляхами. Мобільній додаток також уміє автоматично збирати статистику про якість доріг, має вбудований маршрутизатор, що враховує якість дорожнього покриття та швидкість руху, а також опцію ручної оцінки маршруту.
Команда сподівається, що ця ідея зустріне схвалення в дорожніх служб у найближчому майбутньому. Зараз розробники сервісу закликають усіх небайдужих автомобілістів приєднатися до соціальної ініціативи моніторингу стану доріг в Україні й узяти участь у тестуванні навігатора. Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити з GooglePlay та AppStore.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...