Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Найзахищеніший «криптосмартфон»

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

Найзахищеніший «криптосмартфон»

Blackphone

Компанія Silent Circle випустила у світ Android-смартфон Blackphone, анонсований іще в січні ц. р. Новинка призначена для ведення зашифрованих комунікацій. Продається вона за 629 USD. Blackphone може здійснювати дзвінки, відправляти та приймати sms, обмінюватися файлами й переглядати сайти у захищеному режимі. При цьому смартфон сумісний із будь-яким GSM-оператором.

Шифрування даних забезпечує модифікована версія Android — PrivatOS. До складу операційної системи входять такі програми, як Silent Phone, Silent Text, Silent Contacts, які допоможуть приховати розмови, sms і контакти користувача від спецслужб.
Однак варто зазначити, що цей найзахищеніший від прослуховування смартфон – а його без перебільшення можна таким назвати – буде справлятися з усіма своїми функціями тільки тоді, якщо співрозмовник також використовуватиме Blackphone. За потреби програма Blackphone Remote Wipe дозволить дистанційно видалити весь вміст із пристрою, а SpiderOak (альтерантива до Dropbox і Google-диску) — тримати інформацію в безпечній «хмарі».
Про початок попередніх замовлень на Blackphone було оголошено в лютому ц. р. на виставці Mobile World Congress-2014 у Барселоні (Іспанія). Апарат комплектується 4,7-дюймовим HD-екраном із IPS-матрицею, чотириядерним чипом NVIDIA Tegra 4i з тактовою частотою 2 ГГц, 1 гігабайтом оперативної пам’яті, внутрішнім накопичувачем обсягом 16 ГБ і акумулятором на 2000 мА/год. Пам’ять можна збільшити, під’єднавши microSD-карту (до 128 ГБ). Є підтримка Wi-Fi (802.11 b/h/n), Bluetooth 4.0 LE, LTE, HSPA+. Роздільна здатність камери становить вісім мегапікселів. У виробництві пристрою брала участь іспанська компанія Geeksphone, що випускає Firefox-смартфони.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply