Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Місто з клімат-контролем

Автор:

|

Липень 17, 2014

|

Рубрика:

Місто з клімат-контролем

Mall of the World

У Дубаї з’явиться перше на світі футуристичне місто, у якому буде навіть регулюватися температура. Називатимуться воно Mall of the World. У ньому планують побудувати найбільший на планеті торговий комплекс, а також парк, санаторно-курортні заклади й театри. Передбачається, що в цьому «місті» буде близько сотні готелів і навіть власний Бродвей.

Дубай — емірат, який просто вражає своїми спорудами. У цьому місті все має префікс «най-». Наприклад, Бурдж-Халіфа — найвища на світі будівля — височіє саме в Дубаї. Але й цього виявилося замало амбітному емірату, тож він вирішив прославитися ще одним грандіозним проектом, аби залучити ще більше туристів і викликати ще більше гордощів у жителів Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ).
Mall of the World займатиме 4,45 млн. кв. м площі. Передбачається будівництво найбільшого тематичного парку під скляним куполом, в якому і взимку, і влітку буде підтримуватися однакова температура. «Наші амбіції є вищими за звичайний сезонний туризм. Туризм — це основний двигун нашої економіки, і ми прагнемо зробити ОАЕ привабливим напрямком протягом року», — сказали в компанії Dubai Holding, яка реалізовуватиме цей проект. Однак там не уточнили, коли саме футуристичне місто появиться на мапі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply