Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Квадроптери Facebook відтепер роздають Інтернет нужденним

Автор:

|

Жовтень 27, 2016

|

Рубрика:

Квадроптери Facebook відтепер роздають Інтернет нужденним

Квадроптер

Із документів, поданих компанією Facebook у Федеральну комісію зі зв’язку США, стало відомо, що соціальна мережа попросила про право проводити тести своїх технологій роздачі бездротового Інтернету на частоті 2.4 GHz. Роздача буде здійснюватися за рахунок міні-квадрокоптерів.
Дані з документів вказують, що тести проходитимуть у Менло-Парку (штат Каліфорнія). Літатимуть дрони на висоті до 120 м аж до квітня 2017 року. «Мета операції — провести випробування потенційно нових технологій комунікації в контрольованих умовах і на низьких висотах», — йдеться в паперах.
Джерело, близьке до теми, розповіло Business Insider про те, що навряд чи Facebook заповнить небо купою дронів. Мова йде про тестування технологій, які надалі перенесуть на більші дрони Aquila, за допомогою яких компанія планує забезпечити доступом до мережі понад 1,6 млрд людей із віддалених куточків планети.
Розмах крил Aquila порівнянний із Boeing 737. Facebook планує, що він буде літати на висоті 18-27 км зі швидкістю 120 км/год., працюючи при цьому на сонячній енергії. Автономні польоти дрона зможуть тривати до трьох місяців. У липні ц. р. компанія вже провела перші успішні випробування.
Facebook змагається у перегонах із Google із розгортання систем повсюдного доступу в Інтернет. Таким чином у компанії сподіваються розширити аудиторію. Минулого місяця Facebook зазнав великої невдачі: їхній супутник, призначений для роздачі Інтернету, загинув під час вибуху Space X. Тоді Марк Цукерберґ заявив, що він глибоко розчарований. Тепер компанія шукає партнерів для розвитку своєї технології дронів, як перспективнішої.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply