Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Конкурс Microsoft виграв школяр із Донбасу

Автор:

|

Квітень 25, 2013

|

Рубрика:

Конкурс Microsoft виграв школяр із Донбасу

Цього року у всесвітньому фіналі конкурсу Microsoft Imagine Cup Україну представить наймолодший учасник – Андрій Коноваленко, 16-річний учень Стаханівської багатопрофільної гімназії № 15 у Луганській області, із проектом Camtouch. Як пояснили в компанії Microsoft Україна, школяр розробив програмне забезпечення, здатне без додаткових витрат перетворити будь-яку поверхню, наприклад, стіну або екран проектора, на сенсорну.

Новинка стане найкориснішою для освітніх установ, оскільки лише за 200 грн ця технологія дає змогу отримати аналог до мультимедійної дошки, заощаджуючи при цьому кілька тисяч USD. «Я вірю, що мій винахід — це доступний спосіб навчати дітей за допомогою сучасних технологій. Мені приємно, що школа, у якій я навчаюся програмування, уже зацікавилася використанням моєї програми в кожному класі», — сказав п. Коноваленко. «Зараз керувати зображенням на «живій» дошці можна лазерною указкою, але переможець планує незабаром удосконалити свій винахід, увівши взаємодію з екраном за допомогою дотику», — додають організатори конкурсу.
Серед інших команд-фіналістів — HammerBird (Одеська філія комп’ютерної академії «Шаг») із проектом H2O, що представила комп’ютерну гру, яка привертає увагу до теми забруднення питної води. Водночас, команда Prismatique (комп’ютерна академія «Шаг») із проектом «Я — відмінник» репрезентувала навчальну програму, спрямовану на формування в дітей віком 4-6 років навичок, необхідних для вступу до першого класу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply