Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Кібервимагачам Університету Калґарі заплатили викуп

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Кібервимагачам Університету Калґарі заплатили викуп
Лінда Далгетті

Лінда Далгетті

Університет міста Калґарі (провінція Альберта) виплатив кібервимагачам викуп за розблокування своєї комп’ютерної системи. Про це повідомила Лінда Далгетті, віце-президент університету з фінансових питань. «У намаганні вирішити проблеми, що постали перед нашою системою, університет виплатив викуп у розмірі близько 20 тис. CDN, який вимагали кіберзлочинці», — сказала вона.
Посадовець уточнила, що невідомий кіберзлочинець чи група осіб спромоглися заблокувати комп’ютери в університетській системі, вимагаючи викуп за надання ключа для розкодування. За її словами, рішення про виплату викупу було ухвалене через небажання втрачати результати «досліджень світового рівня», які зберігалися на вражених комп’ютерах. «Ми пішли на це лише для захисту інформації, яку продукуємо в університеті», — пояснила д-р Далгетті.
Незважаючи на те, що гарантій справності кодів для розкодування не було, університет все одно виплатив вимагачам таку суму. Втім, надані коди виявилися дійсними і наразі ІТ-відділ навчального закладу працює над відновленням доступу персоналу до комп’ютерів. Кібератака вважається в Канаді карним злочином, тож до розслідування інциденту долучилися й правоохоронці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...