Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

IT-курси для поранених у АТО

Автор:

|

Червень 04, 2015

|

Рубрика:

IT-курси для поранених у АТО

IT-курси

В Україні група активістів організувала IT-курси для поранених бійців, що повернулися зі зони проведення Антитерористичної операції (АТО). У першу чергу, курси розраховані на інвалідів, для котрих більшість спеціальностей, пов’язаних із фізичною працею, тепер буде недоступна. «У нас є можливість навчати різних ІТ-спеціальностей: це — програмування (кілька мов), бази даних, тестування, веб-розробка, системне адміністрування. Також є можливість вивчити/підтягнути англійську мову, вона необхідна для роботи в ІТ-галузі», — розповіла Вікторія Гриньова, адміністратор проекту.
Вона зазначає, що курси стаціонарно можуть проходити у Києві, Харкові та Білій Церкві. Крім того, є можливість поспілкуватися з викладачем перед навчанням, вибрати того, із ким більше хочеться працювати. Для всіх інших локацій — заняття скайпом. «Нам готові надати приміщення в Києві та Харкові, також розглядаємо варіант індивідуального навчання вдома (особливо для тих хлопців, котрим важко пересуватися містом)», — каже вона.
«Звертаються нечасто, зазвичай буває один-два дзвінки за кілька тижнів, люди розпитують і, правду кажучи, потім часто щезають. Наче і цікаво, але, разом із тим, можливо, відлякує серйозність навчання і сама необхідність вчитися (суто психологічно, після повернення з боїв). Запитують більше про програмування, але багато з тих, хто телефонує, — не в курсі, що таке ІТ і тим більше які є можливі напрямки. Ми хочемо дати охочим необхідні знання для початку роботи у сфері, щоби була можливість забезпечувати себе матеріально», — провадить п. Вікторія.
Викладачі курсів мають досвід роботи у своїй сфері, мінімально – чотири роки, максимально — 11. «Дуже хотілося б, аби хлопці знали про таку можливість і за бажання могли звернутися», — зазначає вона.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply