Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

Intel подбала про школярів

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Intel подбала про школярів

Компанія Intel представила планшет Studybook. Передбачається, що цей пристрій використовуватимуть діти під час уроків у школі. Планшет вагою 525 г оснащено кольоровим РК-екраном із діагоналлю 7 дюймів. Він працює на базі процесора Atom Z650 із частотою 1,5 ґГц і має 1 ґб оперативної пам’яті.

У Studybook є порти USB і HDMI, роз’єм для навушників, мікрофон, слоти для micro-SD і для сім-карти та дві камери — на передній і задній панелях. Час роботи пристрою від батареї складає до 5,5 години. Корпус шкільного планшета виготовлено з пластику з ґумовими вставками. Пристрій добре переносить падіння з висоти до 70 см (інакше кажучи, зі шкільної парти) і захищений від потрапляння всередину нього пилу й піску. Studybook може працювати під управлінням Windows 7 або Android 3.x.

На апарат буде встановлено спеціалізоване програмне забезпечення: електронний щоденник, читалку Kno, додатки для малювання й пакет LabCam., що дозволяє перетворити камеру планшета на дослідний інструмент. Наприклад, помістивши на об’єктив камери насадку, школяр може використовувати пристрій як мікроскоп. Випускати планшет буде не сама Intel, а компанії-партнери. Вони ж визначатимуть ціну на Studybook, яка орієнтовно становить 200 USD.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply