Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, May. 26, 2018

Іграшка про вибухових котів — найкрутіша

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

Іграшка про вибухових котів — найкрутіша

Exploding Kittens

Картярська гра Exploding Kittens стала найуспішнішим проектом за всю історію краудфандингової платформи Kickstarter. Проект зібрав необхідні на реалізацію 10 тис. USD за 20 хвилин, а за кілька днів сума пожертвувань перевищила 4 млн USD. Збір коштів на створення гри про котиків, які вибухають, запустив ілюстратор Меттью Інман, відомий завдяки своєму сайту The Oatmeal.

До команди проекту також увійшли Ілан Лі, екс-керівник відділу дизайну Xboх, і Шейн Смолл, колишній арт-директор Xbox. Разом вони вигадали гру, учасники якої по черзі витягують із колоди карти, прагнучи не отримати тієї, на якій намальоване вибухове кошеня. Гравець, що її дістав, вибуває. Захиститися від програшу можна «знешкодивши» кота за допомогою однієї з інших карт. За словами творців Exploding Kittens, ця гра — «складна стратегічна котяча версія російської рулетки» з безліччю тактик та прорахунків ходів суперника.

До слова
Компанія Anicall Corp репрезентувала електронний пристрій для домашніх котів і інших домашніх улюбленців на виставці переносних девайсів у Токіо. Нашийник під назвою Tsunagaru Col для демонстрації вдягли на руду кицьку: до цього ґаджету розроблено спеціальний мобільний додаток для смартфонів, за допомогою якого можна відстежувати інформацію про тварину. Окрім місцезнаходження улюбленця власник матиме змогу проглядати інформацію й про інших тварин, які можуть «стати друзями» для його улюбленця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...