Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 19, 2020

Гнучкий рідер для студентів

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

Гнучкий рідер для студентів

Sony Corp., японський виробник електроніки, незабаром має намір випустити на ринок гнучкий електронний рідер завтовшки менш ніж 7 мм і вагою 358 г. Новинка буде орієнтована на використання в освітньому середовищі. Новий пристрій оснастять лише чорно-білим екраном, зате його розмір складе 13,3 дюйма по діагоналі, що відповідає аркушеві А4.

Також електронний альбом матиме вбудований WiFi-передавач, 4 гігабайти внутрішньої пам’яті та слот для карт пам’яті microSD. У Sony розповідають, що пристрій імітуватиме реальний папір і буде тонший за більшість сучасних подібних «читалок». Із форматів пристрій підтримуватиме лише PDF, але із цим форматом тут буде можна проводити безліч маніпуляцій – аж до підсвічування тексту та створення додаткових позначок «на полях» документа.
У Sony мають намір продавати пристрій університетам, коледжам, спеціалізованим школам, ліцеям і іншим освітнім закладам. Також стало відомо, що компанія продемонструвала розробку в Раді з освіти Японії, яка курирує весь освітній сектор у країні.
За розмірами електронний альбом 233 х 310 мм комплектується схожим на ручку стилосом, причому екран може працювати й із дотиками за допомогою пальців, а також буде оснащений сенсором, що визначає силу натискання. Сам екран, виготовлений американською E Ink, має роздільну здатність 1200 х 1600 пікселів. Очікується, що на відкритому ринку електронний альбом з’явиться не пізніше за березень 2014 року, а доти японський освітній сектор тестуватиме пристрій, і після цього Sony може доопрацювати конструкцію чи програмне забезпечення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply