Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Google має намір зайнятися доставкою товарів

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Google має намір зайнятися доставкою товарів

У Сан-Франциско відбувається закрите тестування проекту «Доставка протягом дня», коли клієнти можуть купити товар за допомогою смартфона або комп’ютера й доставка буде здійснена того ж дня, протягом кількох годин.

Для покупців такий сервіс буде корисний тим, що їм не доведеться самотужки їздити по замовлений у мережі товар. Плани зі створення послуги трималися в таємниці понад рік, і лише зараз завдяки випадковому витоку даних стало відомо про випробування сервісу. Ці послуги надає один із конкурентів Google — Amazon.com, а також Wal-Mart Stores, eBay та Поштова служба Сполучених Штатів.
Однак Google не має наміру самостійно споруджувати склади й організовувати службу поштових пересилань. Очікується, що замість цього корпорація об’єднається зі службами доставки та ритейлерами. Низка подібних компаній у Сан-Франциско, включаючи національні мережі, уже бере участь у проекті.
Причини, що спонукали інтернет-ґіганта приєднатися до такого бізнесу, можуть полягати в розширенні своєї аналітики на офлайн. Так, якщо в мережі Google можна запросто дізнаватися про переваги користувача, то, коли комп’ютер або мобільний телефон вимикаються та покупець вирушає до крамниці, Google уже не може збирати й аналізувати інформацію про покупки, тим самим формуючи рекламні пропозиції. Водночас, беручи участь у процесі доставки товару до клієнта, Google зможе стежити за ефективністю своїх рекламних сервісів, оскільки знатиме фактично все про транзакції – від пошукових запитів, за якими користувач вийшов на того чи іншого ритейлера, до способів оплати й адрес доставки товарів. Зараз послуга все ще перебуває в режимі альфа-тестування серед працівників компанії та членів їхніх сімей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply