Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Екзоскелет дасть змогу ходити

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Екзоскелет дасть змогу ходити

Екзоскелет Esko, розроблений американськими науковцями, поверне паралізованим людям здатність пересуватися. Пристрій під назвою Exoskeleton Robot було представлено на міжнародній виставці сучасних технологій у Лондоні. Цей костюм, одягнений на людину з паралізованими нижніми кінцівками, дає їй змогу пересуватися.

Екзоскелет використовує інтерфейс, що розпізнає жести, а живлення здійснюється за рахунок акумуляторів. Сенсорні датчики реаґують на найменші рухи людини, після чого приводять у дію вбудовані в костюм двигуни. Апарат планують запустити в серійний продаж до 2013 року.

Раніше повідом­лялось, що науковці розробили систему управління протезами за допомогою сиґналів мозку. За десятиліття вже досягнуто великих успіхів у галузі контролю людьми над автоматизованими частинами тіла й комп’ютерами за допомогою інтелекту. Команда з MIT Media Lab Europe розробила неінвазивний метод прочитання мозкових хвиль і 2004 року вперше використала ці сиґнали для того, щоби керувати рухами героїв відеогри.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply