Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

BlackBerry представила телефон «учорашнього»

Автор:

|

Грудень 24, 2014

|

Рубрика:

BlackBerry представила телефон «учорашнього»

BlackBerry Classic

Компанія BlackBerry офіційно представила смартфон Classic, виконаний у традиційному для бренду дизайні: він має невеликий екран і повноцінну механічну QWERTY-клавіатуру, трекпед і додаткові навігаційні клавіші. Позиціонується девайс як бізнес-телефон із можливостями, «котрих ви не могли собі уявити». До сильних сторін пристрою належить його дизайн, продуктивність і час автономної роботи — до 22 годин активного користування від акумулятора на 2515 мАг.

Classic повністю виправдовує свою назву. Це справді – найкласичніший представник апаратів BlackBerry. Так, діагональ дисплея становить 3,5 дюйма, роздільна здатність — 720 х 720 точок, тобто він є квадратний. Технічні характеристики – такі: чипсет Snapdragon S4 MSM8960 із частотою 1,5 ГГц, 2 ГБ ОЗУ, 16 ГБ ПЗУ, 8-Мп камера з можливістю запису відео у форматі Full HD і BlackBerry OS 10.3.1.
Прийом замовлень традиційно було відкрито задовго до релізу. Ціна на смартфон становить 449 CAD. Усі сплачені заявки буде виконано через тиждень. За словами представника компанії, зараз на BlackBerry Classic спостерігається великий попит, і нові партії девайса будуть доступні вже найближчим часом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...