Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 3, 2020

BlackBerry поліпшить ОС Android та iOS

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

BlackBerry поліпшить ОС Android та iOS

BlackBerry

BlackBerry займеться доопрацюванням систем безпеки iOS- і Android-ґаджетів. Виробник зробить операційні системи (ОС) більш придатними для корпоративних клієнтів. Першою сходинкою в реалізації проекту стала угода зі Samsung. Канадський і корейський виробники розробили покращену модифікацію системи Samsung KNOX із технологіями наскрізного шифрування, створеними BlackBerry.

Канадці також доповнять ОС унікальними алгоритмами, що захищають від шкідливого програмного забезпечення. Сервіс буде боротися не тільки з вірусами, які атакують ґаджет через Інтернет або онлайн-крамниці, а й зі шкідливими програмами, уже встановленими на смартфон. Алгоритми BlackBerry не дозволять вірусу чи трояну функціонувати, тому використовувати пристрій можна буде без страху за збереження даних.
BlackBerry показала й нові розробки, спрямовані на роботу з корпоративними мережами та бізнес-клієнтами. Серед них — WorkLife by BlackBerry (унікальний комплекс повідомлень і нагадувань), VPN Authentication by BlackBerry (сервіс безпечного під’єднання до мереж) і BBM Meetings (служба створення відеоконференцій).
Тактика подолання кризи за рахунок конкурентів, на думку експертів, може допомогти BlackBerry. Щоправда, в довготерміновій перспективі її користь видається сумнівною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply