Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Сучасні жінки мудріші за чоловіків

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Сучасні жінки мудріші за чоловіків

Новозеландські вчені дійшли висновку, що нинішні жінки стали розумнішими за чоловіків. Таке відкриття було зроблене під час тестів на IQ, що проводилися на Заході. Як заявив Джеймс Флінн, відомий учений з Університету Отаго, який займається проблемами розвитку інтелекту в різних країнах, тепер IQ жінок зрівнявся з відповідними показниками чоловіків, а подекуди жінки виявилися навіть розумнішими.

Дослідники зазначають, що раніше жінки дещо відставали від чоловіків у інтелектуальному розвитку, однак за останні роки цей розрив зник. Тести IQ, які дали змогу з’ясувати це, проводилися в Європі, США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії й інших країнах. Проф. Флінн пояснює, що за минуле сторіччя рівень інтелекту в обох статей зріс, проте жінки в цьому випередили чоловіків. Учений припускає, що складне, насичене життя в сучасному світі сприяє активному розвитку мозку.

Експерти також уважають, що вищі інтелектуальні показники жінок пояснюються необхідністю поєднувати кар’єру та сімейне життя. Причому, згідно з новими даними, показники IQ не пов’язані зі спадковістю й можуть поліпшуватися. Також Джеймс Флінн має намір найближчим часом провести додаткові дослідження, щоби пояснити виявлений феномен та опублікувати результати роботи у своїй новій книзі.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply