Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/193163-300x236.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Сторічний марафонець

|

Грудень 20, 2011

|

На старт Торонтського марафону 16 жовтня вийшов сторічний бігун. Фауджа Сінгх народився в Індії, але має британське громадянство. Він уже брав участь у семи марафонах, а 2003 року став володарем рекорду для спортсменів віком понад 90 років, пробігши більш ніж 42 км за 5 годин і 40 секунд. Відтоді йому не вдавалося подолати марафонську дистанцію повністю, але цього разу він довів забіг до кінця.

Траса Торонтського марафону прокладена берегом озера Онтаріо, тож природна краса місцевості, мабуть, додала сил літньому атлетові. Замість розминки напередодні він пробіг 5 км і тепер став першою у світі людиною, яка осилила марафонську дистанцію у 100-річному віці.

Столітній індієць потрапив до Книги рекордів Гіннесса як найстарший учасник, який здійснив марафонський забіг. Пан Сінгх подолав дистанцію 42 км 195 м за 8 годин. Він фінішував на 3850-му місці.