Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

У NASA пояснили, чому гороскопи так часто помиляються

Автор:

|

Жовтень 06, 2016

|

Рубрика:

У NASA пояснили, чому гороскопи так часто помиляються

Знаки Зодіаку

Учені NASA за допомогою піци, знаків Зодіаку і кількох малюнків пояснили, що астрологія, що виникла в стародавньому Вавилоні, не може вважатися наукою. «Астрологія — це не наука», — нагадує намальований «вчений чоловічок», розташований біля самого заголовка матеріалу про становище сузір’їв на дитячому освітньому порталі NASA.
Вавилоняни жили більше 3 тис. років тому, й їхнє вивчення Всесвіту було засновано на неясних уявленнях про взаємодію космічних об’єктів. Однак стародавні люди наполегливо намагалися пояснити деякі явища. Зокрема, їм здавалося, що сузір’я можуть бути важливими символами, що оповідають про життя богів і героїв. Звідси виникли припущення, що зміна положення сузір’їв у різний час року може мати важливе значення для людських доль і подій на Землі.
Тому стародавні астрологи розділили зодіакальний круг на 12 рівних частин (як шматки піци), вибрали 12 сузір’їв у Зодіаку й уявили, що Земля обертається навколо Сонця, немов би проходячи через кожен знак. При цьому спочатку існувало 13 знаків Зодіаку, але для зручності їх скоротили. 13-й символ (Змієносець) позбувся місця в зодіакальному колі.

Сузір'я
При цьому давні люди не могли врахувати, як усе зміниться з урахуванням прецесії Землі. Коливання осі обертання нашої планети (прецесія) передбачає зміщення зодіакальних сузір’їв щодо календарного року. Через цю обставину, приховану від стародавніх вавилонян, через 3 тис. років зодіакальна картина змінилася. Таким чином, до астрологічних прогнозів ставитися з усією серйозністю не варто, адже ті, хто вважав себе Левами, тепер стали Раками, Близнюки — Тільцями, а Овни — Рибами.
Для зручності визначення свого теперішнього становища в Зодіаку можна скористатися новою таблицею: Козеріг: Овен: 18 квітня — 13 травня; Тілець: 13 травня — 21 червня; Близнюки: 21 червня — 20 липня; Рак: 20 липня — 10 серпня; Лев: 10 серпня — 16 вересня; Діва: 16 вересня — 30 жовтня; Ваги: 30 жовтня — 23 листопада; Скорпіон: 23 листопада — 29 листопада; Змієносець: 29 листопада — 17 грудня; Стрілець: 17 грудня — 20 січня; 20 січня — 16 лютого; Водолій: 16 лютого — 11 березня; Риби: 11 березня — 18 квітня.
При цьому, зазначають у космічній агенції, не потрібно забувати, що змінене положення сузір’їв ніяк не впливає на долі світу і конкретно на ваше життя, оскільки гороскопи — не більше ніж казка, яка не має стосунку до науки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply