Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Розкрили таємницю, яку NASA ретельно приховувала

Автор:

|

Червень 29, 2017

|

Рубрика:

Розкрили таємницю, яку NASA ретельно приховувала

Відомий гакер Гері Мак-Кіннон стверджує, що виявив неймовірну інформацію, яку NASA зберігає в таємниці. Зокрема, він виявив підтвердження того, що вся програма NASA є лише прикриттям для космічної програми, в якій передбачені польоти до інших планет. Він також стверджує, що літаючі тарілки насправді реальні і що існує два типи таких літальних апаратів — які побудувало людство й які належать іншим цивілізаціям.
За його даними, NASA змогла переглянути космічну технологію, використовуючи антигравітацію як джерело енергії, і все, що люди раніше знали про NASA, є лише верхівкою айсберга. Щоправда це — лише дані п. Мак-Кіннона, і чи насправді його дані правдиві, залишається великим питанням.


Свою чергою, фахівці NASA виклали ролик із демонстрацією, як може ходити по важкодоступній місцевості робот-гуманоїд Valkyrie, спроектований Космічним центром ім. Ліндона Джонсона. Ролик був опублікований на YouTube-каналі інституту IHMC Robotics, які розробили алгоритм управління роботом.
У попередніх роликах із фіксацією гуманоїда він міг лише простояти на одній нозі та виконати деякі прості дії.
Робот має близько 200 датчиків на голові, плечах, животі та ногах. Під час планування маршруту Valkyrie оцінює інформацію, що отримується з радарів, і намагається визначити найбільш пласку поверхню для кроку. Розробники планують відправити гуманоїда на Марс, аби він там допомагав людям колонізувати червону планету.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply