Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Переїхав до США, щоб підготуватися до польоту на Марс

Автор:

|

Липень 26, 2018

|

Рубрика:

Переїхав до США, щоб підготуватися до польоту на Марс

Сергій Якимов із Житомира входить до сотні претендентів, котрі можуть стати першими жителями Марсу. Експедицію планують організатори нідерландського проекту Mars One. Щоб бути ближчим до мети та підготуватися до поїздки, хлопець рік тому переїхав до Лос-Анджелесу.
«З дитинства мріяв бути космонавтом, — розповідає він. — 2013 року заповнив анкету та записав відео, чому хочу поїхати на Марс. Пройшов медичну комісію та співбесіду. Крім мене участь у відборі брали ще 200 тис. учасників. Зараз залишилися лише сто. Чекаємо на останній етап відбору, який пройде у Нідерландах. Там перевірять фізичну форму та психологічний стан. Будемо групами жити у моделі марсіанської бази. Організатори оцінюватимуть роботу в команді, чи готові постійно бачити одних і тих самих людей, вирішувати конфлікти».
Організатори визначать 24 переселенців, котрих і відправлять на Марс. Вони вчитимуться вирощувати рослини, добувати кисень і воду, надавати медичну допомогу, ремонтувати та розбиратися в комп’ютерному обладнанні.
«Я готовий до того, що це дорога в один бік. Космічні кораблі можуть доправити людей на Марс, але не мають технічної можливості забрати їх назад. Поки її знайдуть, організм пристосується до невагомості. М’язи атрофуються. В умовах гравітації людина буде надто кволою та слабкою», — ділиться українець.
Аби підготуватися до випробувань і підтягнути англійську, він переїхав до США. «Друзі розповіли про лотерею «Зелена карта». Подав заявку і виграв з першого разу. Полічив, що на переїзд потрібно близько 5 тис. USD. Гроші позичав у знайомих. Перший час жив у друзів, які також беруть участь у програмі. Вони допомогли знайти житло та роботу. Взяли на випробувальний термін у компанію з поставки металу. Спершу був водієм, потім відповідальним за прийом металу, інженером із охорони праці. Зараз підвищили до аерокосмічного інженера», — зазначає п. Якимов.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply