Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 18, 2018

Бригада смертників Ілона Маска вилетить на Марс

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Бригада смертників Ілона Маска вилетить на Марс
Ілон Маск

Ілон Маск

Ілон Маск, бізнесмен і засновник компанії SpaceX, порівняв планований початок колонізації Марса з освоєнням Північної Америки англійцями. Він заявив, що для освоєння Марсу знайдуться охочі, позаяк «так само, як і з англійськими колоніями, завжди є люди, котрі прагнуть стати першопрохідцями». За словами підприємця, колонізація, напевно, стане «важкою, ризикованою та небезпечною». «Імовірно, люди будуть вмирати і їх попередять про це. Тоді вони стануть прокладати шлях і в кінцевому підсумку зроблять безпечною дорогу до Марса та перебування на цій планеті. Але це — справа далекого майбутнього», — заявив п. Маск. Також він назвав мету відправки людини на Червону планету. «Це необхідно для архітектури, яка дозволила б створити самодостатнє місто на Марсі та вижити кільком планетним видам», — пояснив бізнесмен.
Зазначимо, що Ілон Маск підтвердив свій намір відправити 2018 року на Марс безпілотну місію на кораблі Dragon V2. Після цього він планує відправляти на Червону планету апарати кожні 26 місяців. Пуски планується здійснювати на розроблюваній ракеті-носії Falcon Heavy. До 2025-го підприємець пообіцяв відправити на Марс першу людину.
Нагадаємо, що американські геофізики виявили на Марсі ознаки існування льодовикового періоду. Зараз планета, на думку вчених, виходить із нього і переходить у фазу глобального потепління. Для Марса, як і для Землі, льодовикові періоди характерні. Однак на Червоній планеті вони виражені більше.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...