Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/solodka_darusya-300x191.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

«Солодка Даруся» — у США

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Останній у рамках гастрольного туру по США спектакль «Солодка Даруся» за однойменним твором відомої української письменниці, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Марії Матіос у виконанні Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка пройшов 23 жовтня 2011 року.

Двотижневий тур, організований відомою в США компанією-перевізником «Міст», відбувся з великим успіхом, охопивши шість міст: Нью-Йорк, Виппані, Дженкінтавн, Чикаґо, Парму та Рочестер. Вистава викликала значне зацікавлення в американської громадськості й стала знаковою подією в культурному житті української спільноти США. Трагічна доля Дарусі, як і весь складний період історії буковинського села міжвоєнних років, Другої світової війни та повоєнного лихоліття, нікого не залишили байдужим. На думку глядачів, молодим акторам театру вдалося відтворити на сцені всю глибину й трагізм цього великого твору.

Разом із театром спектакль представляла й Марія Матіос, автор «Солодкої Дарусі».

Одну з вистав франківців, яка відбулася в Українському культурному центрі міста Дженкінтавн, відвідав посол України в США Олександр Моцик. Український дипломат висловив щиру подяку акторам театру та письменниці Марії Матіос за вагомий внесок у популяризацію українського слова й театрального мистецтва у світі.

 Владислава Бондаренко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...