Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Психіатри передбачають самогубства

Автор:

|

Листопад 24, 2011

|

Рубрика:

Психіатри передбачають самогубства

 США розроблено тест, який допомагає передбачити спробу суїциду. Тест було створено групою психіатрів під керівництвом Келлі Познер із Колумбійського університету. Для участі в дослідженні відібрали 124 американських підлітків, котрі намагалися скоїти самогубство, 312 підлітків із виявленою депресією, а також 237 дорослих, що звернулися по психіатричну допомогу в мед­установи.

Група пані Познер оцінила ризик самогубства до початку лікування й спостерігала за учасниками дослідження протягом півроку. Для з’ясування ступеня ризику вчені використовували власну методику, яку назвали Колумбійською шкалою серйозності суїцидних намірів.

За результатами дослідження, зі зростанням показника, що відображає інтенсивність думок про самогубство, на один рівень імовірність спроби суїциду в досліджуваний період збільшувалася на 45 %. Автори запропонували використовувати розроблену ними методику для профілактики суїцидів. За словами д-ра Познер, ключовим фактором у цій справі повинні стати скринінґові програми, які дають змогу оцінити схильність людини до самогубства.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply