Призери чемпіонату Європи з дзюдо

|

Травень 09, 2013

|

Торік із Челябінська українська чоловіча команда повернулася з бронзовою медаллю чемпіонату континенту. Цього року підопічні Віталія Дуброви продемонстрували аналогічний результат на першості Європи-2013 у Будапешті (Угорщина). Чемпіоном стала збірна Грузії, яка захистила свій титул у фінальному матчі з командою Росії. Бронзові нагороди вирушили в Україну та Німеччину. До слова, у чвертьфіналі вітчизняні дзюдоїсти перемогли німців (3:2), але завдяки «втішному» раунду ті також зуміли «зачепитися» за п’єдестал.

Три українських спортсмени в Будапешті стали у своїх вагових категоріях сьомими (це місце в дзюдо також вважається рейтинґовим). Такого результату домоглися Шушана Гевондян (до 57 кг), Вікторія Туркс (до 78 кг) і Віталій Дудчик (до 81 кг).
Ірина Кіндзерська, яка виступала в складі національної збірної з дзюдо, в індивідуальному заліку у ваговій категорії понад 78 кг посіла третє місце. Це – одна з двох нагород, здобутих українськими спортсменами. Ірині вдалося піднятися на п’єдестал пошани, поступившись представниці Франції Емілі Андеол і словачці Люсії Полавдер, яка й стала переможницею турніру. У змаганнях серед чоловіків у ваговій категорії 73 кг представник Львівщини Сергій Дребот також здобув бронзову нагороду.