Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

Олімпійські медалі українців

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Олімпійські  медалі українців

Українські студенти ввійшли до десятки найкращих у командному заліку, за результатами VI Міжнародної студентської олімпіади з астрономії й астрофізики, яка пройшла в Ріо-де-Жанейро, повідомляє Міністерство освіти й науки, молоді та спорту України. За даними відомства, в олімпіаді взяли участь 150 учасників із 27 країн (Колумбії, Бразилії, Португалії, Словаччини, Греції, Хорватії, Литви, Чехії, Білорусі, Росії, Ірану, Індонезії, Індії, Китаю, Бангладеш, Таїланду й ін.).

Перше місце в командному заліку здобув Китай. Українська збірна посіла десяте місце. Але в особистому заліку картина виглядає інакше: срібна медаль — у Марка Дубодєлова, студента I курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка; бронзові медалі — у Катерини Баринової та Валерії Жовковської, студенток I курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зокрема, змагання складалися з теорії (18 завдань), час виконання — п’ять годин. Крім того, студенти мали проаналізувати проходження екзопланети по диску зірки й спектр далекої галактики. У турі спостереження учасники повинні проявити знання й навички роботи з мапою зоряного неба та вміння визначати кутові відстані й координати зірок.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...