Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/35.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Нові учасники акції «Захопи Wall Street»

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Демонстрації на підтримку акцій протесту проти «фінансового тероризму», що проходять у Нью-Йорку й інших мегаполісах США, розпочалися 15 жовтня в 15 містах Канади. Жителі Ванкувера, Калґарі, Вінніпеґа, Торонто, Монреаля, Квебек-сіті й інших міст вийшли на вулиці, щоб узяти участь у маршах або сидячих страйках.

Демонстрації проти корупції, урізання бюджетів і економічної несправедливості відбулися також в Австралії, Новій Зеландії, Японії, Китаї, Тайвані, Південній Кореї, Індонезії, Італії, Греції та Німеччині. У Великій Британії поліція не підпустила маніфестантів до Лондонської біржі. Виступи в Римі вилилися в заворушення: група, що відкололася від основної ходи, почала бити вітрини, підпалила як мінімум дві автомашини та напала на знімальну групу телеканалу Sky Italia.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...