Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Небезпечна кава

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

Небезпечна кава

Кава може виявитися смертельною. Особи, які споживають чотири горнятка цього напою на добу, ризикують не дожити до 55 років. Це стверджують фахівці університету Південної Кароліни. Учені вважають, що 28 чашок кави протягом тижня вдвічі збільшують ризик піти із життя молодим. 

Чи корисна для здоров’я кава без кофеїну? Цей висновок ґрунтується на аналізі досить масштабного дослідження, участь у якому взяли 43 727 осіб, що досягли віку від 20 до 87 років.
Науковці дійшли висновку: при зловживанні напоєм можна припустити наявність негативного впливу на процеси метаболізму. Учені переконані, що цей факт у багато разів переважує ймовірну корисність кави для здоров’я. До жертв напою доводиться зачисляти людей, які так чи інакше страждають від кавової залежності. Причому, як з’ясувалося, цей різновид залежності може передаватися в спадок.
Нові роботи науковців суперечать із раніше отриманими даними про те, що за помірного споживанні кави є шанс прожити досить довго. Протягом 16-річного дослідження було зареєстровано 2,5 тис. смертей, й одна третина з них була спровокована серцево-судинними недугами.
Той, хто дуже любить каву, частіше курить, і через це зазвичай стикається з хворобами серця та легенів. Ще один цікавий момент: дослідникам складно пояснити, чому напій не завдає шкоди літнім людям. Крім того доведено: кавомани рідко замислюються про суїцид.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply