Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Капці шкідливі для здоров’я

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Капці шкідливі  для здоров’я

Шльопанці — ґумові капці без підборів — можуть стати однією з причин болю й травм, якщо їх носити протягом тривалого часу. Річ у тому, що шльопанці не можуть забезпечити підтримки підйому стопи, а також не покривають ноги належною мірою.

Ортопеди Синайської медичної школи Нью-Йорка розповіли про окремі потенційні проблеми, які виникають із здоров’ям і мають безпосередній взаємозв’язок із подібним взуттям. Коли людина носить шльопанці, вона автоматично стискає пальці ніг для того, щоб утримати взуття на місці. Такий же ефект призводить до стиснення певної групи м’язів і стає однією з причин напруження в зоні кісточок, стегон, ніг і спини. Крім того, пристрасні любителі шльопанців ризикують заробити собі пі­дошовний фасциїт, а також проблеми, пов’язані вже зі сферою невралгії.

Відсутність у шльопанцях амортизації також може стати причиною болю стоп, стегон, гомілки та спини. Серед травм, в основному, спостерігаються переломи пальців і зламані нігті, порізи й різні захворювання інфекційного характеру. Також тим, хто реґулярно ходить у шльопанцях, рекомендується завжди наносити на ступні ніг сонцезахисні креми.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply