Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Запахофон для обміну ароматами

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

Запахофон для обміну ароматами

Японська компанія ChatPerf провела презентацію першого прототипу пристрою, який гаджетомани вже охрестили «запахофоном» (smelliphone). За його допомогою користувачі зможуть «обмінюватися» запахами.

У відео представник компанії ChatPerf демонструє новий пристрій, який після підключення до смартфона може бути використаний для передачі запахів друзям. Компанія стверджує, що створений ними ґаджет, який назвали Scentee, також може застосовуватися для створення атмосферних ароматів під час ігор або перегляду фільмів.
Акі Ямаджі, PR-менеджер ChatPerf, каже: «Припустімо, ви хочете надіслати повідомлення другові через соціальну мережу. При цьому ви знаєте, що він дуже втомився. За допомогою Scentee ви разом із повідомленням відправляєте йому аромат для розслаблення. Ви також можете використовувати його, щоби додати запах у звукове сповіщення, коли отримуєте новий месидж».
У компанії також вважають, що Scentee припаде до душі геймерам. Наприклад, граючи в шутер, користувач зможе відчути, як кімната наповнюється запахом пороху. А під час гри в Candy Crush Saga або подібні ігри пристрій виділятиме солодкий аромат цукерок.
ChatPerf планує продавати різні аромати в маленьких пластикових контейнерах, які встановлюватимуть на нижню частину Scentee, і їх можна буде замінювати, залежно від того, який запах ви хочете відправити. Щоби надіслати аромат, відправник натискає кнопку Puff на екрані. Scentee інформує одержувача індикатором, після чого з отвору на правому боці підключеного пристрою вивільняється аромат. Компанія вже випустила SDK, який пов’язує додаток і пристрій. У компанії сподіваються, що розробники будуть використовувати цей набір, аби взятися до розробки додатків, які застосовують нову технологію.
Прототип використовує 30-контактний роз’єм док-станції та є сумісним із пристроями Apple до iPhone 4S. Поки що він не сумісний із iPhone 5 і пристроями під управлінням Android. Д-р Ямаджі сподівається, що у вересні ц. р. вийде версія для Android, яка буде під’єднуваатися через роз’єм для навушників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply