Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Як вести вогонь і спостерігати за ворогом дистанційно

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

Як вести вогонь і спостерігати за ворогом дистанційно

Презентація ДКСТ

В Івано-Франківському обласному управлінні внутрішніх справ відбулася презентація унікальної розробки Павла Ненашева, бійця батальйону «Івано-Франківськ», призначеної для використання в бойових діях. «Професійний інженер Ненашев розробив пристрій, призначення якого полягає в забезпеченні можливості здійснювати відео-та вогневий контроль за місцевістю, не покидаючи укриття. Його назва — дистанційна керована стрілецька точка, а робоча назва виробу — ДКСТ», — наголошується в повідомленні Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області.

Верстат для кріплення зброї в ньому оснащується приладами відеоспостереження та пристроями для здійснення наведення за азимутним і зенітним кутами. За допомогою спеціального програмного забезпечення проводиться узгодження між точкою прицілу відеокамери й точкою влучення встановленої зброї.
Керування приладом здійснюється за допомогою дистанційного пульта, який має екран для спостереження та кнопки управління й під’єднується до верстата зі зброєю за допомогою броньованого кабелю або Wi-Fi. Це дає операторові змогу, перебуваючи в безпечному місці, здійснювати спостереження й у разі необхідності – вести прицільний вогонь на ураження.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply