Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 21, 2020

Випробували надзвукову «гіперпетлю»

Автор:

|

Травень 26, 2016

|

Рубрика:

Випробували надзвукову «гіперпетлю»

Hyperloop One

У пустелі штату Невада компанія Hyperloop One успішно провела перше випробування своєї технології доставки вантажів і перевезення пасажирів у «вакуумній» трубі. У ході першого випробування пристрій досяг швидкості 160 км/год. Як заявляли розробники й інвестори, швидкість потенційно може досягти та перевершити швидкість літака. Планується, що капсули швидкісного транспортного засобу вже цього року зможуть пересуватися трубою, фрагменти якої містяться на майданчику, де проводять випробування.
Ідея Hyperloop належить Ілону Маску, котрий виступив ідеологом і засновником таких компаній, як SpaceX і Tesla Motors. Він заявив, що за допомогою вакуумних труб можна вибудувати транспортний шлях від Сан-Франциско до Лос-Анджелеса за 6 млрд USD, що в десять разів дешевше, ніж проект аналогічної швидкісної залізниці.
В основі проекту лежить той же принцип, на якому заснована робота пневмопошти в старих будівлях. Капсула, в яку поміщаються пасажири, з великим прискоренням виштовхується в трубу. Після цього рух триває за рахунок потоків повітря і спеціальних магнітів, що спрямовують капсулу.
Компанія планує на перших етапах розвинути швидкість 480 км/год. Пізніше хочуть подолати позначку в 1200 км/год. Спеціально під тести компанія придбала ділянку землі в штаті Невада під будівництво випробувального треку. Першу лінію планують побудувати з Лос-Анджелеса до Сан-Франциско. На це піде 16 млрд USD. Квиток на вакуумний потяг коштуватиме близько 20-30 USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply