Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 18, 2020

Вихід у віртуальну реальність

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

Вихід у віртуальну реальність

Подорожі у віртуальну реальність скоро стануть іще більш вражаючими. Новий девайс Omni, що розробляється техаською компанією Virtuix, пропонує геймерам можливість не просто уявити себе на місці улюблених персонажів відеоігор, а й фізично керувати ними. Проект представляє платформу, схожу на бігову доріжку, на якій розташовується гравець, і спеціальне взуття до неї, оснащене датчиками, що реєструють рухи гравця й дозволяють, таким чином, контролювати дії персонажа на екрані.

Вигнута база платформи й радіальні пази сприяють досягненню «природної ходи». У верхній частині платформи розташовано спеціальне кільце й пояс, які мають захистити гравців від падіння. Програмне забезпечення, що йде в комплекті, дає установці змогу інтерпретувати рухи користувача точнісінько так само, як при натисканні клавіш. Тож Omni можна застосовувати з будь-якою грою, що дозволяє налаштувати управління її елементами за допомогою клавіатури.
«Відчуття від занурення у віртуальний світ – запаморочливі», — розповів Ян Гетгелюк, виконавчий директор Virtuix. Крім того, за його словами, програмне забезпечення Omni дає змогу відстежувати пройдену відстань і витрачені калорії. Таким чином, установка, створена задля розваги, зможе допомогти й у вирішенні такої серйозної проблеми, як ожиріння, стверджують виробники.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply