Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

В Україні створили нову надточну зброю

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

В Україні створили нову надточну зброю

«Сармат»

Державний концерн «Укроборонпром» за допомогою потужностей київського конструкторського бюро (КБ) «Луч» розробив бойовий модуль «Сармат» для оснащення лінійки бронемашин, малих кораблів, а також катерів берегової охорони.

«Сармат» призначений для ураження, не залежно від часу доби, стаціонарних і рухомих панцерних мішеней, що мають комбіновану, рознесену або монолітну броню. До складу комплексу входить чотири керовані ракети РК-3 або дві ЖК-2С. Дальність дії при стрільбі з кулемета — 1,8 км, ракетами РК-3 — 2,5 км, ракетами РК-2С — 5 км.
Роман Романов, генеральний директор «Укроборонпрому», звертаючись до делегатів конференції в рамках виставки «Зброя та безпека», що проходила в Києві, виступив зі заявою. «Ми вже зараз набагато ширше використовуємо можливості українського інтелектуального та науково-виробничого потенціалу для створення зразків озброєнь на замовлення партнера. Новинок з’являється все більше», — повідомив, зокрема, він.
Нагадаємо, що Петро Порошенко запевняв, що Україна не потребує закупівлі летального зброї за кордоном. «Під час візиту в США я пишався тим, що я – українець, коли стояв на Капітолійському пагорбі. І коли повернувся, почув тільки одне запитання: ви привезли смертельну зброю? Нам вона не потрібна, — сказав Президент. – Високоточна протитанкова ракета виробництва Франції коштує в 14 разів дорожче, ніж та, що виробляється на КБ «Луч».
«Україна володіє і крупнокаліберними кулеметами, і танками, і системами залпового вогню, і всім, що потрібне, щоб захистити свою країну. Не тільки володіє, а й уміє це робити. Те, що нам потрібно, — це сучасні засоби зв’язку. Чи отримали ми ліцензію на завезення (засобів зв’язку — Ред.)? Так, отримали. І найближчим часом ввеземо. Для чого? Щоби не бути сліпими кошенятами. Чи отримали ми дозвіл на ввезення безпілотників? Так, прости мене Господи, отримали», — зазначив п. Порошенко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply