Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 19, 2018

Унікальний додаток для керування електромобілем Tesla

Автор:

|

Лютий 19, 2015

|

Рубрика:

Унікальний додаток для керування електромобілем Tesla

iWatch

Фахівці львівської компанії ELEKS створили унікальний додаток для керування електромобілем Tesla за допомогою годинника iWatch від Apple і вже готуються представити аплікацію на зустрічі провідних розробників програмного забезпечення у Нью-Йорку.

«Ідея створення додатку виникла випадково, на хвилі очікування випуску анонсованого раніше компанією Apple наручного годинника iWatch, — розповів Маркіян Мацех, менеджер із мобайл-технологій компанії ELEKS. — Самого годинника ми ще не маємо, але політика компанії Apple дозволяє користуватися своїм програмним забезпеченням, тому після відповідного дослідження ринку ми взялися за цей експеримент».
За словами п. Мацеха, розроблена ELEKS аплікація дає змогу за допомогою Apple Watch керувати певними функціями електромобіля Tesla. Додаток вміє відчиняти й зачиняти двері й люк у Tesla, вмикати кондиціонер, фари і сигнал автомобіля.
«Також додаток може повідомити про поточний рівень заряду електромобіля і навіть виставити ліміт заряду, щоби власник знав, скільки доведеться заплатити за необхідну кількість заряду для Tesla на заправці», — розповів експерт.
Додаток для Apple Watch розробники називають удалим експериментом. Завдяки роботі над аплікацією, запевняє Маркіян Мацех, вдалося вивчити можливості програмного забезпечення для Apple Watch і запропонувати результати свого дослідження потенційним розробникам додатків для годинника, випуск якого компанія Apple анонсувала на квітень ц. р.

Тетяна Слюсарчук, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...